Порівняння
Вибране

Якісні, точні і надійні! Лазерні рівні 4D- і 3D-нівеліри KASKAD 4D-360G і KASKAD 3D-360G

Сьогодні Вашій увазі лінійка лазерних рівнів 4D і 3D від виробника, що вже встиг себе зарекомендувати як надійний! Нові лазерні рівні 4D- і 3D-нівеліри KASKAD 4D-360G і KASKAD 3D-360G мають найкращі функціональні можливості, точність відповідає професійним вимогам, а комплект задовільнить найвибагливіших користувачів! 

Якщо ви шукаєте якісне і високоточне лазерне обладнання для будівельних робіт, продукція компанії KASKAD - це те, що вам потрібно. У каталогах бренду ви знайдете високоточні апарати для твори різних вимірів. Вони відрізняються широким функціоналом, і при цьому мають доступну ціну в порівнянні з розкрученими конкурентами.

Один з таких приладів - лазерний рівень KASKAD 4D-360G. Цей нівелір дозволяє проводити виміри відразу в 16 площинах завдяки четитрем суцільним проекція. За допомогою такого обладнання ви зможете проводити найрізноманітніші види будівельно-ремонтних робіт - як професійні, так і побутові.

KASKAD 4D-360G має робочий діапазон в 40 метрів, який можна розширити за допомогою спеціальних уловлювачів. Похибка не перевищує 0,2 мм на метр, що є відмінним показником для рівня навіть в топовом ціновому сегменті.

Завдяки розширеному діапазону нівеліра ви зможете охопити всю площу робочої зони. Апарат являє собою прямокутний копмактний корпус на платформі точного підстроювання, які встановлюються на будь-яку поверхню. У разі відхилення від основної осі прилад подає пронизливий звуковий сигнал.

Якщо потрібно перенести прямі кути з однієї робочої поверхні на іншу без втрати заданого рівня, тепер не потрібно повертати нівелір навколо своєї осі. KASKAD 4D-360G вже виконав розмітку зі зворотного боку. Це значно розширює робочий діапазон під час зняття показань.

Також Ви можете переглянути відео-огляд лазерів KASKAD 4D-360G і KASKAD 3D-360G:

Зверніть увагу, що в нашому каталозі також присутні комплекти даних приладів зі штативом (телескопічна тринога) KASKAD 4D-360G SET  і KASKAD 3D-360G SET.

Доставка по всій Україні безкоштовна, можлива оплата частинами або накладеним платежем (оплата при отриманні на Новій пошті). Інтернет-магазин ТОЧНІ ЛАЗЕРИ - найкраща ціна, безкоштовна доставка по Україні, тільки нова і перевірена техніка, гарантія на всі лазерні інструменти! 

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я та прізвище*
E-mail (не обов'язково)
Введіть коментар*
42 + ? = 46
Введіть капчу*
Рекомендовані товари