Порівняння
Вибране

Новинка! Лазерні рулетки з кутоміром OMEGALASER X60 expert PRO і X100 expert PRO

Професійна лінійка лазерних рулеток OMEGALASER X60 expert PRO і X100 expert PRO знову в нашому каталозі з кращими характеристиками та по найкращій в Україні ціні! Серія "експерт" з посиленими лазерними діодами HD-серії та професійною оптикою забеспечують найкращі результатив в роботі. Унікальна функція автоматичного вимірювання кута нахилу забеспечує максимальну швидкість та точність вимірювання в один клік. Вимірювання до 60 та 100 метрів з погрішністю до 1 мм на 100м. 

Офіційна гарантія - 3 роки!

Лазерна рулетка OMEGALASER X100 expert PRO з кутоміром - це кращий далекомір для високоточних вимірювань! Максимальна функціональність, точність і просте меню. Максимальний перелік функцій для роботи на будівельному майданчику або невеликому приватному об'єкті (відстань, об'єм, площа, теор. Піфагора, трекінг, макс. і мін., пам'ять та ін.). Робочий діапазон 100 м. Похибка не перевищує 1 мм.

Коротенький огляд рулеток від OMEGALASER:

Високоточний лазерний далекомір OMEGALASER з функцією вимірювання кута нахилу InclinometerX приладу (кутомір) дозволяє виконувати вимірювання ще швидше і точніше. За допомогою цифрового датчика кута нахилу прилад коректує вимірювання з урахуванням свого положення в просторі. Цей прилад - експерт точних вимірювань!

Далекомір з максимальним робочим діапазоном в 100 метрів має повний перелік функцій для роботи на будівельному майданчику не залежно від її розмірів (відстань, об'єм, площа, теор. Піфагора, трекінг, макс. і мін., пам'ять і ін.). Цей арсенал забезпечує швидку роботу і можливість працювати без олівця або калькулятора - прилад все порахує сам.

Лазерний далекомір OMEGALASER X100 expert PRO - нова модель компанії, в ній зібрано все необхідне і навіть більше! Далекомір дозволяє виконувати практично всі роботи, при цьому його вартість досить демократична і фактично кожен будівельник або домашній майстер може його собі купити при цьому отримуючи надійного помічника на довгі роки.

Великий контрастний 4-х рядний дисплей рулетки X100 expert PRO зі збільшеними цифрами відображення інформації дозволяє працювати приладом в будь-яких умовах, будь-то темний час доби або денної пригрів, Ви завжди будете бачити свої заміри на 100%. Також дуже зручно те, що кожної функції присвоєна окрема кнопка і меню приладу логічне і просте.

Переваги лазерної рулетки OMEGALASER X100 expert PRO:

  • високоточні лазерні модулі SANYO (Японія) для найкращих результатів у роботі;
  • найкраща в класі оптика для максимальної точності;
  • наявність датчика кута нахилу для більш точної і швидкої роботи;
  • широкий функціональний арсенал, включаючи непрямі вимірювання по теоремі Піфагора;
  • контрастний, яскравий дисплей з великими легко читаються цифрами вимірювань;
  • гумовий бампер для максимального захисту приладу від хутро. воздейтвій;
  • легка вага приладу і невеликі розміри корпусу;
  • клас захисту по протоколу IP-54.

Офіційна гарантія - 3 роки!

Доставка по всій Україні службою Нова пошта безкоштовна!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я та прізвище*
E-mail (не обов'язково)
Введіть коментар*
38 + ? = 39
Введіть капчу*
Рекомендовані товари