Порівняння
Вибране

New! Лазерні рівні 2021 року OMEGALASER 4D-360 green PRO і OMEGALASER 3D-360 green PRO

Професійне обладнання має ряд відмінних властивостей, які виділяють його серед іншої техніки. Це і більш широкий функціонал, і висока точність, і якість виконуваних робіт. Коли мова йде про будівництво та ремонт, лідируючі позиції серед вимірювальних апаратів займає лазери Лазерний рівень OMEGALASER 4D-360 green PRO.

Всі моделі дивіться в Каталозі лазерів

Дальність викиду променя цього приладу складає 40 метрів при допустимої похибки 0,2 мм / м. Можна також використовувати приймач променя, що збільшить діапазон до 80 метрів. Тонка стабільна лінії на будь-якій відстані в межах можливостей рівня забезпечується лазерними модулями японського виробництва. Ці комплектуючі зробили Лазерний рівень OMEGALASER 4D-360 green PRO кращим в своєму класі і цінової категорії.

Дві горизонтальні площини нівеліра має розгортку в 360 °, завдяки чому можна відразу охопити всю робочу поверхню як у стелі так і на підлозі. Вертикальні розгортки також складають 360 ° під кутом 90 градусів один до одного, так що проектування відбувається відразу на підлогу і на стелю.

Корпус приладу захищений по класу IP-54, так що йому не страшні потрапляння пилу, бруду або вологи. Прогумований бампер дозволяє не тільки зручно утримувати прилад в руці, але і захищає від механічних впливів. Нарешті, завдяки такому високому рівню захисту по армійському стандарту нівелір може працювати в широкому температурному діапазоні.

Серед інших переваг OMEGALASER 4D-360 green PRO відзначимо також:

  • автоматичне виставлення горизонту вже через 3 секунди після активації;
  • 4 автономних діода-випромінювача для економії заряду батареї;
  • стабільна і чітка лінія товщиною в 1,5 мм на відстані до 10 метрів;
  • магнітний маятник з демпфером блокується, що дає можливість працювати і з похилими лініями;
  • стандартне посадочне гніздо в чверть дюйма для монтування на штатив або штангу;
  • робота від акумулятора, що перезаряджається.

У базову комплектацію нівеліра входять надійний кейс для транспортування і зберігання приладу, акумулятор і магнітний тримач. Наявність блоків живлення дозволяє миттєво приступити до роботи.

Магазин ТОЧНІ ЛАЗЕРИ тел. (044) 232-5211, (063) 498-9724 доставка безкоштовно вся Україна! 

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я та прізвище*
E-mail (не обов'язково)
Введіть коментар*
21 + ? = 23
Введіть капчу*
Рекомендовані товари