Порівняння
Вибране

Найкраща ціна на 4D-лазер! Гарантія 2 роки! Лазерний рівень KASKAD 4D-360G

Звертаємо Вашу увагу, що на нашому сайті діє найкраща ціна на 4D-лазерний рівень KASKAD 4D-360G з безкоштовною доставкою по всій Україні, а також офіційною гарантією 2 роки! Всі прилади юстовані (гарантовано точні)! Найкраща пропозиція 2020 року за найкращою ціною у 2021 році - починаємо Новий рік з найкращих пропозицій! Робочий діапазон прилада 40 метрів (подвійних хід) з погрішністю, що не перевищує 0.2 мм/м. Найбільш яскраві лазери в класі ...

Шукаєте якісне і високоточне лазерне обладнання для будівельних робіт? Продукція компанії KASKAD - це те, що вам потрібно. У каталогах бренду ви знайдете високоточні апарати для твори різних вимірів. Вони відрізняються широким функціоналом, і при цьому мають доступну ціну в порівнянні з розкрученими конкурентами.

Один з таких приладів - лазерний рівень KASKAD 4D-360G. Цей нівелір дозволяє проводити виміри відразу в 16 площинах завдяки четитрем суцільним проекція. За допомогою такого обладнання ви зможете проводити найрізноманітніші види будівельно-ремонтних робіт - як професійні, так і побутові.

Лазерний рівень KASKAD 4D-360G має робочий діапазон в 40 метрів, який можна розширити за допомогою спеціальних уловлювачів. Похибка не перевищує 0,2 мм на метр, що є відмінним показником для рівня навіть в топовом ціновому сегменті.

Завдяки розширеному діапазону нівеліра ви зможете охопити всю площу робочої зони. Апарат являє собою прямокутний копмактний корпус на платформі точного підстроювання, які встановлюються на будь-яку поверхню. У разі відхилення від основної осі прилад подає пронизливий звуковий сигнал.

Якщо потрібно перенести прямі кути з однієї робочої поверхні на іншу без втрати заданого рівня, тепер не потрібно повертати нівелір навколо своєї осі. KASKAD 4D-360G вже виконав розмітку зі зворотного боку. Це значно розширює робочий діапазон під час зняття показань.

Ви можете переглянути відео-огляд лазерів KASKAD 4D-360G і KASKAD 3D-360G: 

Зверніть увагу, що в нашому каталозі також присутні комплекти даних приладів зі штативом (телескопічна тринога) KASKAD 4D-360G SET і KASKAD 3D-360G SET.

Доставка по всій Україні безкоштовна, можлива оплата частинами або накладеним платежем (оплата при отриманні на Новій пошті). Інтернет-магазин ТОЧНІ ЛАЗЕРИ - найкраща ціна, безкоштовна доставка по Україні, тільки нова і перевірена техніка, гарантія на всі лазерні інструменти!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я та прізвище*
E-mail (не обов'язково)
Введіть коментар*
37 + ? = 44
Введіть капчу*
Рекомендовані товари