Порівняння
Вибране

Мобільний лазерний рівень з зеленими променями 3D-лазер OMEGALASER 3D expert PRO

Представляємо Вашій увазі мобільний лазерний рівень з зеленими променями 3D-лазер OMEGALASER 3D expert PRO який переверне Ваше поняття про мобільність і функціональність з голови на ноги! В хорошому сенсі звісно ...

Сьогодні в нашому короткому огляді новинка 2021 року від OMEGALASER (Тайвань) лазерний рівень серії "expert", що вже завоювала популярність серед багатьох професіоналів завдяки моделі OMEGALASER G30 expert PRO, що при невеликому бюджеті дозволяє працювати не тільки в приміщенні, але в комплекті з приймачем ще й на вулиці до 50 метрів.

Вашій увазі схема розгортки ліній OMEGALASER 3D expert PRO:

Горизонтальна площина нівеліра має розгортку в 360°, завдяки чому можна відразу охопити всю робочу поверхню. Вертикальні розгортки також становить 360 °, так що проектування відбувається відразу на підлогу і на стелю. Професійне обладнання має ряд відмінних властивостей, які виділяють його серед іншої техніки. Це і більш широкий функціонал, і висока точність, і якість виконуваних робіт. Коли мова йде про будівництво та ремонт, лідируючі позиції серед вимірювальних апаратів займає лазери OMEGALASER!

Корпус приладу захищений по класу IP-54, так що йому не страшні потрапляння пилу, бруду або вологи. Гумовий бампер дозволяє не тільки зручно утримувати прилад в руці, але і захищає від механічних впливів. Нарешті, завдяки такому високому рівню захисту по армійському стандарту нівелір може працювати в широкому температурному діапазоні.

Серед інших переваг 3D expert PRO відзначимо також:

  • автоматичне виставлення горизонту менше ніж за 4 секунди після активації;
  • 3 автономних діода-випромінювача для економії заряду батареї;
  • стабільна і чітка лінія товщиною в 1 мм на відстані до 10 метрів;
  • магнітний маятник з демпфером блокується, що дає можливість працювати і з похилими лініями;
  • стандартне посадочне гніздо в чверть дюйма для монтування на штатив або штангу;
  • робота від акумулятора, що перезаряджається.

Повний опис, фото та відео огляд приладу в нашому Каталозі вже в найближчі дні!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я та прізвище*
E-mail (не обов'язково)
Введіть коментар*
23 + ? = 24
Введіть капчу*
Рекомендовані товари