Порівняння
Вибране

Зовсім непростий! Лазерний рівень з зеленими променями OMEGALASER G30 expert PRO до 30м

Вашій увазі оновлений професійний лазерний рівень з зеленим променем OMEGALASER G30 expert PRO та робочим діапазоном 30 метрів! Це автоматичний рівень компактних розмірів, але при цьому він дуже яскравий і потужний, так як в ньому, на відміну від більшості конкурентів, не 1, а 2 лазерних модуля, японської якості. Корпус приладу також отримав додатковий захист і відрізняється найкращими показниками пило і волого захисту.

Офіційна гарантія - 3 роки!

Зелений лазерний рівень G30 expert PRO дозволить Вам робити те, що не можна робити із іншими приладами! Це компактний перехресний нівелір з зеленими діодами професійної серії з вертикальною 140° і горизонтальної проекціями в 120°, прилад дозволяє працювати з похилими лініями, і має клас захисту IP-65.

Розширений робочий діапазон в 30 метрів дозволяє працювати не тільки в приміщенні, похибка нівеліра не перевищує 0.2 мм/м. Такі параметри забезпечує саме використання двох (у конкурентів всього один діод на дві лінії) зелених діодів в даній моделі, адже ні для кого не секрет, що такі діоди мають більше яскравість, що в роботі з нівелірами буде дуже корисним.

Професійний лазерний рівень OMEGALASER G30 expert PRO дуже простий в роботі, все його функції активуються натисканням однієї кнопки у верхній частині корпусу, при цьому кнопки "+" і "-" дозволяють регулювати яскравість променів. Увімкніть прилад і він відразу ж готовий до роботи! Вам не потрібно калібрувати прилад, юстіровать або якось налаштовувати - все вже передбачено функцією самовирівнювання. Тому розібратися з його работойю зможе кожен швидко і просто.

Зверніть увагу, що лазерний інструмент даної моделі дозволяє будувати і похилі проекції, що дає можливість працювати з драбинами, покрівлею і будь-якими іншими завданнями. Також дана модель буде незамінна при гіпсокартонних робота, установці перегородок і каркасів, при роботі з підлогами (стяжка, вирівнювання та ін.) І підвісними стелями, звичайно, при роботі з кахлем і облицювальними плитами і будь-якими ін. Задачами при ремонті.

Найближчим часом на нашому каналі YouTube також Ви сомжете знайти відео огляд даного приладу. А поки детально охарактерістіках даної моделі OMEGALASER описано в нашому каталозі Лазерні рівні.

На сьогоднішній день лазерний рівень OMEGALASER G30 expert PRO оновленої серії, крім кращих в класі характеристик, також володіє дуже привабливою ціною! А що у конкурентних моделей інших брендів? Чи не складно помітити що в такому ж бюджеті інші марки пропонують в кращому випадку прилади з червоними лазерними діодами, в той час як OMEGALASER G30 expert PRO з зеленим променем!

Серія приладів expert PRO - це компактні нівеліри з розширеним функціоналом, які можна максимально широко застосовувати на будівельних майданчиках, він доступний всім за ціною, він легко розміститися в вашій кишені або на поясі в чохлі (який входить в комплект) - це дійсно саме мобільне рішення на секгодня, при цьому не на шкоду точності і функціональності рівня. Впевнені, багато оцінять цей лазерний рівень дуже високо!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я та прізвище*
E-mail (не обов'язково)
Введіть коментар*
30 + ? = 35
Введіть капчу*
Рекомендовані товари